Mała Książka Wielki Człowiek - Strat projektu

W tym roku po raz pierwszy Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowej Kłodzie wraz z Filią Biblioteczną w Kodeńcu realizuje projekt z Instytutu Książki. Projekt skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2014 - 2017. Projekt zakłada popularyzowanie czytelnictwa u najmłodszych, a więc żeby zachęcić dzieci do korzystania z biblioteki i czytania książek dzieci, które przyjdą z rodzicami do Gminnej Biblioteki Publicznej w Dębowej Kłodzie oraz do Filii Bibliotecznej w Kodeńcu i są urodzone w latach 2014 -2017, dostaną w prezencie książeczkę. Po założeniu karty bibliotecznej młody czytelnik otrzyma kartę, na której bedzie zbierał naklejki - za każdą wizytę w Bibliotece - 1 naklejkę, gdy uzbiera komplet naklejek (10 naklejek) w nagrodę otrzyma dyplom i nagrodę.

Dziś, 29 września, oficjalnie rozpoczęliśmy projekt i pierwsza książeczka trafiła w ręce Lenki.

Zapraszamy do udziału!